fbpx

FINANCOVÁNÍ

Goopan hypotéka: výjimečné bydlení si zaslouží výjimečné financování

Každý z nás sní o krásném bydlení. O místě, kam se může každý den vrátit, zavřít za sebou dveře a nechat veškeré stresy všedního dne za sebou. O místě, které poskytne zázemí pro rodinu, ale i dostatek soukromí pro odpočinek. Většinou nás ale ze snu velmi rychle vytrhne realita: přemýšlení o financování. Do mysli se začne vkrádat mnoho otázek: „Kde na to vezmu?“,„Kolik budeme potřebovat do začátku?“,„ Už mám začít prodávat byt?“?“,„Kdy mám žádat o úvěr?“. Právě proto jsme pro vás připravili jedinečnou Goopan hypotéku se společností Sophia Finance. Na trhu nenajdete zkušenějšího partnera v oblasti hypoték. Za 20leté působení na českém trhu splnili sen o vlastním bydlení více než půl milionu klientům. Naše spojení se Sophia Finance vám přináší nadstandardní řešení financování nemovitosti a servisu s tím spojeného.

Výhody financování s Goopan hypotékou

Financování montovaných domů hypotečním úvěrem se velmi liší od financování klasické výstavby. U většiny bank je mnohem obtížnější na financování takového typu bydlení dosáhnout. S Goopan vás to ale trápit nemusí. Naši specialisté vás ve spolupráci s odborníky ze společnosti Sophia Finance provedou celým procesem financování vašeho nového bydlení.

Proč je dobré pracovat s finančním poradcem a neupínat se pouze na jednu banku?

Hlavní předností finančního poradce je profesionální péče, detailní znalost prostředí, a to jak ze strany nabídky finančního trhu, tak ze strany platebního kalendáře a ostatních souvislostí dodavatele. Finanční poradce má možnost porovnat konkurenční nabídky a vybrat pro klienta tu nejvhodnější.

Jaký je postup v případě financování domu prodejem bytu a dofinancování hypotékou?

Postup musí být nastaven přesně na míru daného klienta a to zejména z důvodu, že se budeme snažit co nejlevněji zafinancovat, ale co nejlépe prodat. A proto právě záleží na všech konkrétních detailech zadání. Jedině tak můžeme zvolit nejvýhodnější variantu financování.

Jaký je postup v případě financování domu prodejem bytu a dofinancování hypotékou?

Postup musí být nastaven přesně na míru daného klienta a to zejména z důvodu, že se budeme snažit co nejlevněji zafinancovat, ale co nejlépe prodat. A proto právě záleží na všech konkrétních detailech zadání. Jedině tak můžeme zvolit nejvýhodnější variantu financování.

Je možné z hypotéky financovat i vybavení domu? Zda je možno z hypo zafinancovat i vybavení domu?

Obecně ano.

Jak a podle čeho vybíráme tu správnou hypotéku?

Zde existují dvě zcela zásadní kritéria výběru, která jdou ruku v ruce. Prvním kritériem je detailní znalost zadání klienta, tedy jeho vstupy (příjmy, výdaje, lokalita), možnosti (vlastní zdroje, jiné zdroje, byt k prodeji nebo pronájmu) a budoucí předpoklady (nástup na mateřskou, návrat z mateřské). Druhým kritériem je detailní znalost prostředí, tedy jak nabídky možných variant financování (hypoteční úvěry, stavební spoření a jejich řádné i překlenovací úvěry nebo různé doplňkové úvěry), tak požadavků dodavatele popř. subdodavatele nebo jejich různé kombinace při realizaci díla.

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Pokud je klient dostatečně připraven, tedy vlastní zasíťovaný pozemek pro výstavbu rodinného domu, má projektovou dokumentaci minimálně v rozsahu stavební části, má rozpočet ke kolaudaci, zná časový harmonogram, a jeho vstupy jsou dostatečně kvalitní pro kompletaci úvěrové složky, pak se jedná o 14 dnů až tři týdny. Ovšem většinou je právě přípravná fáze pro splnění předchozích podmínek tou fází, která časově limituje kompletaci a zpožďuje tak vyřízení. V každém případě je vždy dobré, když vyřízení úvěru je minimálně krok dopředu před spuštěním celé realizace.

Na koho se mám obrátit v případě zájmu o vaší hypotéku?

V případě zájmu o možnostech řešení vašeho financování nás kontaktujte emailem na: finance@goopan.cz